Návštěva pana starosty

Návštěva pana starosty očima žáků 7. B

Dnes 26. 11. nás navštívil pan starosta Prachatic Martin Malý. Nejdříve jsme mu připravili občerstvení. Když pan starosta přišel, tak jsme se s ním pozdravili a připravili jsme si otázky, na které nám později odpovídal. Nejvíce mě zaujala investice do plaveckého bazénu v Prachaticích. Dozvěděl jsem se, že oprava celkového bazénu stála asi 144 000 000 korun a město na to šetřilo 8 let! Nebo mě také zaujalo, že pracuje na Městském úřadě v Prachaticích už 16 let a jako starosta 10 let! Myslím si, že tu uplynulou hodinu, co s námi pan starosta byl, jsme využili příjemně. Pana starostu jsme pozvali na adventní trhy, které budeme mít ve škole.
Honza. F

Dnes jsme měli ve škole na návštěvě pana starostu města Prachatice. Pana starostu jsme uvítali a pohostili dobrotami, které jsme pro něj připravili s pomocí našich maminek. Pan starosta nám odpověděl na naše dotazy, například i na můj dotaz, kdy se začne budovat Malé náměstí. Sdělil nám, že nová úprava bazénu vyšla město na 140 000 000 Kč a v rekonstrukci se bude možná pokračovat. Můžeme se těšit na bazén se slanou vodou a tobogány. Dále mne potěšil tím, že se jedná o výstavbě obchůdků s módou a obuví, které v Prachaticích zatím nejsou dostupné. Z tohoto bych měla radost určitě nejen já. Návštěva starosty se mi moc líbila :).
Míša H.

26. 11. 2019 naši třídu 7. B navštívil pan starosta Martin Malý. Měli jsme pro pana starostu připravené občerstvení. Každý z nás měl připravené otázky, na které jsme se chtěli zeptat. Pan starosta byl moc hodný a vše nám zodpověděl. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých věcí o našem městě. Mě osobně nejvíce zaujalo, že nejdražší nemovitost v našem městě je plavecký bazén, který stál okolo 150 000 000 korun českých. A nakonec jsme panu starostovi předali dárky, které jsme pro něj vyrobili. Pan starosta měl pro nás taky dárek. Každý z nás dostal sluchátka a propisku. A jako celá třída kalendář a různé obrázky našeho města.
Viki. V

Předchozí článek
Následující článek