Fotodeník z letního táboru Lipno – Nová PecTento rok vyrazila skupina dětí z prachatické Vodňanky opět na tábor, všichni očekávali běžný program naplněný obyčejnými hrami, opékáním vuřtů, koupáním se a samozřejmě závěrečné diskotéky. To, co je ale na táboře čekalo, nikdo z nich ani v nejmenším netušil.

První den probíhal standardním způsobem, hry, rozdělení do týmů a chatek atp. Druhý den se však obrátilo vše vzhůru nohama. Účastníky táboru kontaktovali Strážci galaxie společně s již věkem vysloužilými Avengers, kteří děti poprosili o pomoc. Staří Avengers odhalili, že zákeřný Thanos, o němž si všichni mysleli, že je již mrtvý, má v úmyslu zničit naši zemi společně ještě s dalšími čtyřmi planetami. A protože Avengers, které známe, jsou již staří a naši planetu by sami nedokázali zachránit, požádali o pomoc naše táborníky. Ti samozřejmě prosbu přijali a hned začali s výcvikem.

V úterý malí superhrdinové začali s procvičováním síly, inteligence a léčení. Plnili náročné úkoly, dřeli do úmoru, jen aby všechny výše uvedené schopnosti pořádně procvičili a co nejlépe rozvinuli.

Ve středu se výcvik superhrdinů zaměřil na odolnost a rychlost. Stejně jako včera to byl velmi náročný den naplněný těžkým a neúprosným výcvikem, kdy museli superhrdinové překonávat bolest i vlastní hranice, jen aby výše zmíněné schopnosti dotáhli k dokonalosti.

Zda se jim to podařilo se dozvíme až na konci týdne, kdy všechny čeká závěrečný souboj s tím nejtěžším soupeřem, kterého si vůbec dokážeme představit, s Thanosem. Osud naší planety je nyní jen v jejich rukou.


Předchozí článek
Následující článek