Zhodnocení výuky 1. týdne

​Máme za sebou osm dní distanční výuky a jistě ještě hezkých pár před sebou. Proti jarní výuce jsme se všichni posunuli dopředu. Učitelé realizují distanční výuku, se vším všudy. Online připojení probíhá každý den z příslušné kmenové třídy a musím konstatovat, že děti vzorně „chodí do školy“. Jestli je to takhle dobře, jestli nám to všem vyhovuje, asi není v tuto chvíli na diskuzi. Situace je taková jaká je a já za své kolegy mohu říct, že jsme udělali vše, co bylo v našich silách, abychom se své role učitele co nejlépe zhostili. Můžeme hledat pozitiva i negativa stávající výuky, ale nemáme příliš na výběr. Velká pochvala patří především všem rodičům. Děkujeme, že jste se postarali o připojení k internetu, zařídili jste techniku a můžeme se, byť za netradičních podmínek, vždy ráno spojit s každým žákem naší školy. Současně vás chci požádat o „dohled“ především nad staršími žáky, aby opravdu zodpovědně přistupovali k výuce. Z naší strany se snažíme o maximální zapojení dětí do výuky a prosíme i o vaši podporu.
Závěrem mi dovolte, požádat vás o vyplnění malé ankety. Cílem je ještě více vylepšit stávající „provizorní“ výuku. Ve webové aplikaci Bakaláři pod odkazem Ankety je pár otázek, odpovědi na ně vám nezaberou více jak 5 minut. Za vyplnění předem děkujeme.

Zajímavé postřehy, zkušenosti z nové formy výuky v nás jistě zůstanou dlouho. Je to náročné období především pro žáky, ale hlavně také pro vás, rodiče. Věřím, že toto nepříjemné období rychle přejde a my se zase shledáme ve školních třídách a vše se vrátí k normálu.

S přáním pevného zdraví

Mgr. Petra Sandanyová
ředitelka

Předchozí článek
Následující článek